Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nowa dyrektor od sporów konsumenckich w UKE

Marta Rzeźnicka 01-08-2018, ostatnia aktualizacja 01-08-2018 12:36

Dorota Grudzień-Barbachowska została dyrektorem departamentu polityki konsumenckiej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej - poinformował urząd. Zmiana obowiązuje od dziś.

Grudzień-Barbachowska jest absolwentką Wydziału Prawa Akademii Teologii Katolickiej, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego Studium Europejskich Stosunków Finansowo-Ekonomiczno-Prawnych w Szkole Głównej Handlowej.

Karierę zaczynała w Kancelarii Adwokackiej „Jacek Reps – Piotr Wojnar". Pracowała też dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie sprawowała kolejno funkcje głównego specjalisty w wydziale ochrony konkurencji, zastępcy dyrektora departamentu prawnego, dyrektora warszawskiej delegatury UOKiK i dyrektora departamentu prawnego.

Ma za sobą także trzy lata pracy dla UKE. W latach 2005-2007 była głównym specjalista departamencie prawnym.

Obecnie do głównych zadań Grudzień-Barbachowskiej będzie należało prowadzenie polityki konsumenckiej UKE w zakresie pozasądowego rozstrzygania sporów z dostawcami usług oraz interwencji w sprawach abonentów.

Przeczytaj więcej o:  Grudzień-Barbachowska , UKE , uokik

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common