Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Huawei rośnie w ubiegłorocznym tempie

Marta Rzeźnicka 31-07-2018, ostatnia aktualizacja 31-07-2018 16:33

O 15 proc. wyższe niż przed rokiem były przychody chińskiego koncernu Huawei w I półroczu 2018 r. - poinformował producent telekomunikacyjnej infrastruktury i urządzeń dla konsumentów. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy br. jego wpływy ze sprzedaży wyniosły 325,7 mld juanów (około 172,6 mld zł).

Koncern podał też, że jego marża operacyjna wyniosła 14 proc., poprawiając się o 3 pkt. proc. rok do roku.

Tempo wzrostu przychodów koncernu jest identyczne jak przed rokiem, gdy Huawei dość nagle przestał szybko rosnąć.

W komunikacie nie ujawniono półrocznych danych o sprzedaży smartfonów.

Wyniki segmentu urządzeń konsumenckich sprzed roku tej grupy opisywaliśmy tutaj.

Przeczytaj więcej o:  huawei , wyniki Huawei

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common