Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nc+ i Winogradzka Telewizja Kablowa włączą kanały z Ligą Mistrzów

Urszula Zielińska 26-07-2018, ostatnia aktualizacja 26-07-2018 17:03

Zygmunt Solorz najwyraźniej nie ma trudności, aby sprzedać prawa do dystrybucji nowych kanałów Polsatu - Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz czterech serwisów pay per view z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy w nowym sezonie ruszającym 21 sierpnia.

Pierwszeństwo miały spółki miliardera Cyfrowy Polsat, Plus i Ipla, ale w czwartek dołączył do nich gracz spoza grupy. Największy konkurent Solorza na rynku płatnej telewizji - platforma satelitarna Nc+ należąca do Vivendi, TVN i Liberty Global - podał, że nabył od Telewizji Polsat prawa do dystrybucji kanałów nie zdradzając zapłaconej ceny.

Nc+ miała prawa do Lig w poprzednim sezonie i nie brakowało głosów, że nie może sobie pozwolić na okrojenie oferty. Teraz zapowiedziała, że jej klienci posiadający abonament z programem Canal+ (górna półka cenowa) będą zwolnieni z dodatkowych opłat do końca roku.

Wg. Piotra Kaniowskiego, odpowiedzialnego za PR firmy, dodatkowa opłata za pakiet wyniesie maksymalnie 30 zł.

Już widać, że polityka cenowa operatorów będzie różna. Niewielka Winogradzka Telewizja Kablowa zapowiedziała, że udostępni kanały ligowe za darmo wszystkim posiadaczom cyfrowej telewizji.

Przeczytaj więcej o:  nC+ , platforma satelitarna , polsat , PPV , programming

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common