Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 26 lipca

26-07-2018, ostatnia aktualizacja 26-07-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Cenzury Internetu nie będzie
Nie powstanie centralny rejestr domen zakazanych – poinformowało Ministerstwo Cyfryzacji na swej stronie internetowej. Z informacji DGP wynika zaś, że w rządzie ukrócone zostaną również pomysły tworzenia rejestrów branżowych, dających możliwość blokowania stron ministrom zdrowia i infrastruktury oraz prezesowi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów a także przewodniczącemu Komisji Nadzoru Finansowego.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1190538,internet-nadal-bez-cenzury-rzadu-blokowanie-stron.html (dostęp płatny)

Prezes Kurski ma kontrowersyjne podejście do biznesu
- Tracimy od dwóch lat przez to, że TVP nie weszła na MUX-8, ale nie możemy sobie pozwolić na straty przez 15 lat. Emitel ma amerykańskiego właściciela... - mówi Andrzej J. Kozłowski, prezes Emitela, operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/1191128,wywiad-z-andrzejem-kozlowskim-prezesem-emitela.html (dostęp płatny)

Autostrada płatna przez telefon
Rozwiązanie pilotażowo wdrożone na odcinku A1 może się stać docelową formą płatności na wszystkich państwowych drogach objętych viaTOLL-em. AmberGO – czyli rozwiązanie, które na autostardzie między Toruniem a Gdańskiem (zarządzanym przez spółkę GTC) będzie testowane przez najbliższy rok – jest w praktyce poligonem doświadczalnym ministra Andrzeja Adamczyka.  – W naszych analizach rozważamy również model uwzględniający rozwiązania, na których opiera się AmberGO – tak na nasze pytanie o docelowy model płatności na wszystkich autostradach w Polsce odpowiedział rzecznik Ministerstwa Infrastruktury Szymon Huptyś.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1190586,placenie-za-autrostrade-przez-telefon.html (dostęp płatny)

Orange musi zapłacić 127,6 mln euro kary
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej oddalił wczoraj wniosek Orange Polska o uchylenie wyroku sądu UE dotyczącego kary nałożonej na operatora przez Komisję Europejską w 2011 r. Operator nie ma już żadnych środków odwoławczych.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/1190523,kara-dla-orange-musi-zaplacic-127-6-mln-euro-kary.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4 5

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common