Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 24 lipca

24-07-2018, ostatnia aktualizacja 24-07-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna


Wiedźmin zaoszczędzi na podatkach
Twórcy gier komputerowych, którzy spełnią tzw. test kulturowy, zapłacą mniejszy CIT - planuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Resort ma gotowy plan i wpisano go już do rejestru prac legislacyjnych. S. B1

 

 

Parkiet


Współpraca Orange i T-Mobile weszła na światłowodowe tory
275 mln zł otrzyma z góry za dostęp do światłowodów o zasięgu 1,7 mln gospodarstw domowych giełdowy telekom od T-Mobile Polska. Analitycy uważają, że wyjdzie na tym dobrze, choć teoretycznie konkurencja urośnie.  Nawet o 5,19 proc. do 4,66 zł rósł w poniedziałek kurs przecenionego silnie w ostatnich miesiącach Orange Polska po tym, jak inwestorzy poznali podstawowe warunki umowy, na mocy której udzieli T-Mobile Polska dostępu do swoich światłowodów. To początek fali danych z Orange: we wtorek pojawi się raport półroczny, a w środę decyzja sądu w sprawie o 127,5 mln euro kary od Komisji Europejskiej.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/801325_Wspolpraca_Orange_i_T-Mobile__weszla_na_swiatlowodowe_tory.html (dostęp płatny)

 

The Farm 51: Trzecia wojna coraz bliżej
Od początku roku kurs The Farm 51 wzrósł ponadczterokrotnie. W poniedziałek zyskiwał 2 proc., do 34 zł, co oznacza kapitalizację przekraczającą 200 mln zł, a więc z nawiązką wystarczającą do przeprowadzki z NewConnect na GPW. Ale to nie ona jest teraz priorytetem. – Nie wykluczamy możliwości przejścia na GPW w niedalekiej przyszłości, aktualnie staramy się jednak nie tracić z oczu naszego głównego celu, którym jest szlifowanie projektu „World War 3" – mówi Kamil Bilczyński, wiceprezes The Farm 51.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/801324_The_Farm_51:_Trzecia_wojna_coraz_blizej.html (dostęp płatny)

Polskie studia śmiało kroczą w kierunku Chin
Duża skala piractwa, cenzura i skomplikowane lokalne uwarunkowania – to tylko przykłady wyzwań, z jakimi mierzą się producenci w Państwie Środka. Gra jest jednak warta świeczki.  Poniedziałek był udanym dniem dla akcjonariuszy producentów gier. Najmocniej drożał PlayWay, który podpisał umowę z Shenzhen Tencent Computer Systems Company na dystrybucję swoich tytułów na rynku chińskim. Pierwszą grą PlayWaya wprowadzoną przez Tencent do sprzedaży w Chinach będzie „Demolish & Build 2018". Data premiery nie została jeszcze ustalona.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/801321_Polskie_studia_smialo_krocza_w_kierunku_Chin.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common