Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - poniedziałek 23 lipca

23-07-2018, ostatnia aktualizacja 23-07-2018 07:30

Gazeta Wyborcza

Bubel z e-zwolnieniami
Nawet dwa miliony polskich pracowników nie będzie mogło dostawać e-zwolnień, bo ich szefowie nie zarejestrowali się w specjalnym systemie mimo obowiązku. A ustawa nie przewiduje kar.
S. 8

 

Dziennik Gazeta Prawna

Bankowe kłopoty polskich miliarderów
Co wspólnego mają Leszek Czarnecki i Zygmunt Solorz oprócz tego,że należą do najbogatszych Polaków? Są właścicielami banków z problemami. (...) Ale do grupy Solorza należy także Plus Bank. Problem w tym, że Plus jest na minusie. A biorąc pod uwagę, że to instytucja od której Getin Noble jest kilkanaście razy większy, to ubiegłoroczna strata Plus Banku - 110 mln zł - relatywnie okazuje się znacznie większa niż banku Czarneckiego. Instytucja, która dawniej funkcjonowała pod nazwą Invest-Bank jest deficytowa od kilku lat. W 2014 r. Komisja Nadzoru Finansowego nakazała PB wdrożenie programu naprawczego.
S. A7

Skarbówka nadal rozpoznaje Facebooka tylko z oryginału

Przełomu wciąż nie ma. Jedynie papierowy certyfikat rezydencji udostępniony przez irlandzką administrację pozwoli kupującym internetowe usługi reklamowe uniknąć zapłacenia w Polsce 20-proc. podatku.
S. B4

Leki przez internet na e-recepty
Nie zniechęcamy osób niepełnosprawnych do korzystania z aptek. Oferujemy im jedynie dodatkową możliwość - zamówienia leków z domu - mówi Jakub Cieszyński wiceminister zdrowia.
S. B10

Parkiet

Co powie nowy prezes Playa

Czy Jean-Marc Harion „schłodzi" prognozy dla spółki? – to główna obawa analityków. 21 zł kosztuje akcja Play Communications, spółki, do której należy największa pod względem liczby użytkowników sieć komórkowa w kraju. Tym samym wycena firmy jest o 42 proc. niższa niż w lipcu 2017 r., gdy debiutowała na GPW. W ofercie za papier trzeba było zapłacić 36 zł. Biura maklerskie widzą dwa główne powody takiego stanu rzeczy. Wyjaśnienia te trudno uznać za w pełni zrozumiałe.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/801297_Co_powie_nowy_prezes_Playa.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common