Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Orange Polska może korzystać z marki właściciela 1,5 roku

Urszula Zielińska 18-07-2018, ostatnia aktualizacja 18-07-2018 18:33

Zarząd Orange Polska poinformował dziś, że dotychczas obowiązująca umowa licencyjna, na podstawie której korzysta z marki Orange została przedłużona i będzie obowiązywać na niezmienionych zasadach do końca 2019 roku.

Telekom porozumiał się w tej sprawie z firmą zarządzającą prawami do marki Orange Brand Services ltd. i głównym akcjonariuszem - Orange S.A.

Dziś umowa licencyjna została pozytywnie zaopiniowana przez radę nadzorczą Orange Polska - zgodzili się na to niezależni członkowie rady.

"Niezależnej oceny umowy licencyjnej dokonała firma PwC, która potwierdziła rzetelność warunków finansowych umowy dla spółki" - podał Orange Polska.

Umowa licencyjna przewiduje, że Orange Brand Services otrzymuje wynagrodzenie w wysokości do 1,6 proc. przychodów operacyjnych spółki wypracowanych pod marką Orange.

W ubiegłym roku działający w Polsce telekom zapłacił z tego tytułu właścicielowi licencji 121 mln zł.

Przeczytaj więcej o:  marka Orange , Orange , Orange Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common