Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Właściciel UPC i gdyński Vector tworzą JV

Marta Rzeźnicka 17-07-2018, ostatnia aktualizacja 17-07-2018 16:59

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynął wniosek spółki prawa holenderskiego LGI Ventures z grupy Liberty Global oraz gdyńskiego Vectora, dostawcy produktów i rozwiązań m.in. dla branży telekomunikacyjnej o zgodę na utworzenie wspólnego przedsiębiorcy.

Jak podaje UOKIK, nowa spółka będzie prowadzić działalność w zakresie rozwoju rozwiązań technicznych w dziedzinie stacjonarnych sieci dostępowych.

- Liberty Global podpisało list intencyjny w sprawie utworzenia joint-venture z polską firmą technologiczną Vector. Celem współpracy będzie tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla dalszego rozwoju technologii i infrastruktury szerokopasmowej w najbliższych latach - informuje zaś rpkom.pl Michał Fura, reprezentujący w tej sprawie Liberty.

Grupa Vector prowadzi działalność na rynku sprzedaży produktów w obszarze technologii infrastruktury dostępowej, systemów wymiany danych i telemetrii.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  Liberty Global , upc , vector

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common