Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Wojciech Szajnar pokieruje CPPC?

Urszula Zielińska 10-07-2018, ostatnia aktualizacja 10-07-2018 18:27

Dotychczasowy zastępca dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa Wandy Buk - Wojciech Szajnar - pokieruje teraz najprawdopodobniej tą instytucją po tym jak Buk została powołana w skład kierownictwa Ministerstwa Cyfryzacji - wynika z informacji rpkom.pl.

Wojciech Szajnar dołączył do CPPC w czerwcu 2017 r. Wcześniej kierował jednym z departamentów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Był związany z tą instytucją ponad 13 lat.

Z wykształcenia jest politologiem. Ma za sobą także studia prawnicze na SWPS w Warszawie.

Przeczytaj więcej o:  CPPC , Wanda Buk , Wojciech Szajnar

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common