Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Aneta Marchewka-Kuliś odpowiedzialna w UKE za POPC

Marta Rzeźnicka 02-07-2018, ostatnia aktualizacja 02-07-2018 09:10

Od 1 lipca zastępcą dyrektora departamentu kontroli Urzędu Komunikacji Elektronicznej odpowiedzialnym w urzędzie za realizację wszystkich zadań Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa została Aneta Marchewka-Kuliś - poinformował UKE.

Marchewka-Kuliś jest związana z UKE od 2002 r. Ostatnio od lipca 2015 r. była kierownikiem zespołu wsparcia projektu "Wsparcie specjalistyczne UKE dla I osi priorytetowej Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" w ramach POPC, a od maja br. jest kierownikiem tego projektu.

"Jako zastępca dyrektora Departamentu Kontroli Aneta Marchewka-Kuliś będzie kierować całością zadań Urzędu w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej specjalistka odpowiadała m.in. za realizację projektów współfinansowanych z zagranicznych funduszy pomocowych Unii Europejskiej (Phare/Transition Facility), realizację projektów w ramach współpracy dwustronnej pomiędzy UKE a bliźniaczymi instytucjami w innych krajach oraz realizację projektów w ramach programu Polska Pomoc. Pełniła też funkcję kierownika Zespołu Wsparcia projektu „Rozbudowa Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych (PLICBD2)" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Marchewka-Kuliś jest absolwentką marketingu i badań rynku na wydziale ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej oraz stosunków finansowo-ekonomiczno-prawnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przeczytaj więcej o:  internet , POPC , UKE

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common