Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Orange: rozmowy z T-Mobile o światłowodach potrwają dłużej

Marta Rzeźnicka 30-06-2018, ostatnia aktualizacja 30-06-2018 22:01

Orange Polska poinformował w komunikacie giełdowym, że wbrew zapowiedziom, nie zakończy negocjacji z T-Mobile Polska o warunkach udostępnienia tej firmie sieci światłowodowych we wskazanym wcześniej terminie, czyli do końca czerwca.

Telekom nie podał nowego przewidywanego terminu zakończenia rozmów, ale jak pisze dzisiejszy "Parkiet" z nieoficjalnych informacji wynika, że powinny się one zakończyć w drugiej połowie lipca.

T-Mobile Polska jest zainteresowany dostępem do sieci FTTH Orange zarówno na terenach objętych regulacjami, jak i w 76 gminach, gdzie one nie obowiązują. To właśnie warunki dostępu do sieci w gminach zwolnionych z regulacji zajmują więcej czasu - wynika z naszych informacji.

T-Mobile Polska zamierzał wprowadzić usługę stacjonarnego dostępu do internetu jeszcze w tym roku. Teraz realniejszym terminem wydaje się przełom roku. Telekom przygotowuje się również do nowego otwarcia w segmencie usług płatnej telewizji.

- wsp. ziu

Przeczytaj więcej o:  Orange Polska , światłowody , T-Mobile Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common