Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 29 czerwca

29-06-2018, ostatnia aktualizacja 29-06-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Unijne propozycje wzburzyły internautów. Wyjdą na ulice. Ale w czyim interesie?

Nowe przepisy o prawach autorskich wymagają poprawek, ale nawet w zaproponowanej wersji nie doprowadziłyby do ograniczenia wolności internautów. Porównywanie unijnej propozycji do ACTA to nieporozumienie.
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1154728,nowe-prawo-autorskie-wzbudza-kontrowersje-internautow.html (dostęp płatny)

Dyrektywa o jednolitym rynku cyfrowym to ratunek dla niezależnego dziennikarstwa

Istnienie niezależnej, zróżnicowanej i wiarygodnej prasy wymaga stabilności działania jej wydawców. Bez tego wydawcy prasy – drukowanej i cyfrowej – nie zapewnią rzetelnego przekazu, pozwalającego odróżnić fałsz od prawdy - piszą wydawcy prasy zrzeszeni w Izbie Wydawców Prasy. Obecnie treści prasowe są bezprawnie kopiowane i udostępniane na stronach internetowych wielu podmiotów. Wydawcy i dziennikarze nie otrzymują należnych rekompensat, a większość wpływów z reklamy w sieci wędruje do światowych gigantów technologicznych, zwiększających swą atrakcyjność dzięki wykorzystaniu cudzych treści.
http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/1154976,dyrektywa-o-jednolitym-rynku-cyfrowym-to-ratunek-dla-niezaleznego-dziennikarstwa.html (dostęp płatny)

Wyborcza.pl

Aktualizacja systemu bankowego. Jak Revolut wymyśla stary biznes na nowo
Dopóki był tylko lepszym kantorem internetowym, korzystali z niego globtroterzy i ekspaci. Gdy zaczął się przepoczwarzać w nowoczesny i dostępny bank, zainteresowali się nim młodzi. I tradycyjna konkurencja w sektorze finansowym.
http://wyborcza.pl/7,156282,23609128,aktualizacja-systemu-bankowego-jak-revolut-wymysla-stary-biznes.html (dostęp płatny)

Puls Biznesu

Gorące lato Creepy Jaru
Młode studio wkrótce stanie się podwójnym debiutantem — w lipcu zawita na NewConenct, a niedługo potem wypuści pierwszą grę. Akcje Creepy Jaru, wrocławskiego producenta gier, założonego przez byłych pracowników Techlandu, w ciągu około dwóch tygodni mogą zadebiutować na NewConnect.
https://www.pb.pl/gorace-lato-creepy-jaru-933415 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common