Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - poniedziałek 25 czerwca

25-06-2018, ostatnia aktualizacja 25-06-2018 07:30

 

Wyborcza.pl

PiS zapowiadał wielkie zmiany w abonamencie RTV. Poległ i do reszty rozłożył i tak już przegniły system

W przyszłym roku publiczna telewizja znów zacznie mieć problemy z gotówką. Musi zacząć spłacać 800 mln zł kredytu, który spółka wzięła, licząc na zmiany w abonamencie RTV. Co może zrobić PiS, żeby ratować folwark Kurskiego?  Niedawno przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański w RMF FM skarżył się, że obecny system abonamentowy jest niewydajny i niesprawiedliwy.Trudno się z Czabańskim nie zgodzić. PiS zapowiadał wielkie zmiany w abonamencie RTV. Nie tylko na tym poległ, ale do reszty rozłożył i tak już przegniły system finansowania mediów publicznych.
http://wyborcza.pl/7,155287,23581046,pis-zapowiadal-wielkie-zmiany-w-abonamencie-rtv-polegl-i-do.html (dostęp ograniczony)

 

Parkiet

ZUS będzie miał nowy system IT. Kto powalczy o zlecenie?

Już w trzecim kwartale może zostać ogłoszone zamówienie publiczne w związku 
z budową KSI 2.0. Ostrzą sobie na nie zęby wszyscy najwięksi gracze w branży IT.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/800569_ZUS_bedzie_mial_nowy_system_IT_Kto_powalczy_o_zlecenie.html (dostęp płatny)

 

Puls Biznesu

Tylko Asseco chce modyfikować KSI ZUS

Jedyna oferta na zmiany w systemie ZUS w związku z przepisami o aktach pracowniczych przekracza budżet o ponad 3 mln zł. Z początkiem 2019 r. wchodzą w życie zmiany w prawie związane ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją. Od tego dnia akta pracownicze wszystkich nowozatrudnionych trzeba będzie przechowywać tylko przez 10 lat, a nie przez 50, jak dotychczas. Po zmianie prawa pracodawcy będą mogli przechowywać część akt w formie elektronicznej — ma to ograniczyć koszty ich działalności.
https://www.pb.pl/tylko-asseco-chce-modyfikowac-ksi-zus-932931 (dostęp płatny)

Nie tylko Frostpunkiem 11bit żyje
Choć to premiera „Frostpunka” rozgrzała umysły akcjonariuszy 11bit studios, to do wyników dołoży się też „Moonlighter”. Wydarzeniem roku dla 11bit studios jest udana premiera gry „Frostpunk”, ale w jego cieniu spółka szykuje kolejną niespodziankę.
https://www.pb.pl/nie-tylko-frostpunkiem-11bit-zyje-932927 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common