Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 8 czerwca

08-06-2018, ostatnia aktualizacja 08-06-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna


Jedenasta plaga: unijne RODO
Szkoły nie mogą wywieszać dyplomów uczniów, dyrektorzy szpitali zakazują podpisywania kroplówek nazwiskami pacjentów. To wina unijnego rozporządzenia. Ale czy na pewno? 25 maja 2018 roku zapamięta wielu z nas. To właśnie tego dnia zaczęły być stosowane przepisy unijnego rozporządzenia 2016/679 o ochronie danych osobowych, zwane RODO.
S.A1-A8

Gazeta Wyborcza

Miliony za gry nie dla każdego
"Wiedźmin 3" stał się flagowym przykładem,że na grach można zarobić olbrzymie pieniądze. - Nie każdy twórca będzie milionerem - uczula jednak Agostino Simonetta z Microsoftu. Agostino Simonetta w firmie Microsoft zarządza programem ID@XBox w Europie, który jest projektem wspierającym tzw. indie games, czyli gry niezależne nazywane pieszczotliwie indykami. Platforma wspiera programistów, publikując ich dzieła na konsolach XBox oraz w systemie Windows.
S. 20

Parkiet

Zdążmy na rewolucję 4.0

Polska doświadczyła dwóch fal deindustrializacji, a dziś stoi przed ogromnym wyzwaniem, by wykorzystać szansę trwającej rewolucji przemysłowej – mówił premier Mateusz Morawiecki. – Polska gospodarka musi wykorzystać pierwszą od 100 lat okazję, na którą składają się: dobra sytuacja gospodarcza, suwerenność kraju i szansa na dołączenie do czwartej przemysłowej rewolucji, która prowadzi w stronę digitalizacji – mówił w czwartek premier Morawiecki, gdy otwierał Kongres 100 Lat Polskiej Gospodarki w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/799937_Zdazmy_na_rewolucje_40.html (dostęp płatny)

Rewolucja technologiczna napędza rynki
Rzeczywistość przynosi coraz to nowe zagrożenia i wyzwania. Ale przy dobrym przygotowaniu może być to szansa na wzmocnienie przedsiębiorstw, jak i gospodarki jako całości. – Ostatnie 100 lat w polskiej gospodarce nazwałbym ekonomią zrywów, krótkich okresów wielkich inwestycji i industrializacji, które jednak nie tworzyły trwałych podstaw rozwoju – mówił Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, podczas debaty „Dokąd zmierza polska gospodarka – kiedy będziemy gospodarką 4.0?".
http://archiwum.parkiet.com/artykul/799941_Rewolucja_technologiczna_napedza_rynki.html (dostęp płatny)

Główny akcjonariusz uważa, że ten rok dla Playa jest specyficzny

Trzymamy się długoterminowej strategii zakładającej zrównoważenie wydatków inwestycyjnych, gotówkowych przepływów finansowych i wypłaty dywidendy – mówi Ioannis Karagiannis, szef rady dyrektorów.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/799928_Glowny_akcjonariusz_uwaza_ze_ten_rok_dla_Playa_jest_specyficzny.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4 5

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common