Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 7 czerwca

07-06-2018, ostatnia aktualizacja 07-06-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

TVN do dekoncentracji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji proponuje, aby przepisy dekoncentracyjne znalazły się w noweli ustawy o RTV. Pozwoli to załatwić sprawę szybciej i ciszej. 
http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/575776,tvn-dekoncentracja-krrit-nowe-przepisy-nowelziacja-ustawa-rtv.html (dostęp płatny)

Parkiet

Gospodarka 4.0 jest nieunikniona
Udział w technologicznej rewolucji nie jest kwestią wyboru czy chęci. Kto się w nią nie włączy, pozostanie ma marginesie. Ale to proces dosyć skomplikowany, kosztowny i niesie sporo wyzwań.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/799893_Gospodarka_40__jest_nieunikniona.html (dostęp płatny)

Puls Biznesu

Miliardy utopione w ICO
Społecznościowe finansowanie start-upów w kryptowalutach przyciąga miliony inwestorów z całego świata. Tematem zainteresował się polski nadzorca — pracuje nad regulacjami. Właściciele spółki Bitconnect zebrali w ramach finansowania społecznościowego 1,5 mld USD. Na początku tego roku zamknęli biznes, po czym otworzyli nowy. Ponownie zwrócili się do inwestorów kryptowalutowych po pieniądze na realizację swojego kryptokonceptu. Inna firma, wietnamski Modern Tech, w ten sam sposób zebrała ponad 660 mln USD od około 32 tys. osób. Ślad po siedmiu założycielach i pieniądzach zaginął.
https://www.pb.pl/miliardy-utopione-w-ico-931445 (dostęp płatny)

Programista mistrzem prezentacji biznesowych
Dopłata do ślubu, a może trening wystąpień publicznych — jak motywować pracowników, których stać na wszystko? Rozpoczynając karierę zawodową, absolwent informatyki może liczyć na zarobki od 4 do 6 tys. zł brutto, czyli tyle, ile wynosi średnia krajowa (4973 zł) — wynika z analiz Pracuj.pl. A z każdym rokiem jego wynagrodzenie szybuje w górę. Takiego specjalistę trudno zachęcić kolejną podwyżką.
https://www.pb.pl/programista-mistrzem-prezentacji-biznesowych-931424 (dostęp płatny)

Rzeczpospolita

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common