Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nowy wirtualny operator na sieci Plus ze Szwecji

Marta Rzeźnicka 06-06-2018, ostatnia aktualizacja 06-06-2018 11:12

Rebtel, wywodzący się ze Skandynawii operator telekomunikacyjny zaczął sprzedaż usług komórkowych w Polsce korzystając z infrastruktury Polkomtela, operatora sieci Plus.

Pierwszym miastem, w którym dostępne będą usługi jest Wrocław. Jak zauważa serwis Telko.in, podobnie, jak na starcie Folxa, MVNO na sieci Play finansowanego przez założycieli tego telekomu, akces do sieci Rebtel możliwy jest tylko na zaproszenie. Podobnie jak w Folx, płatności na rzecz operatora zabezpieczone są kartą płatniczą podłączoną do konta abonenckiego.

Rebtel na początek chce rozdać 10 tys. kart SIM, których użytkownicy bez dodatkowych opłat będą korzystać z nielimitowanych połączeń i SMS oraz 1 GB mobilnego transmisji danych.

Przeczytaj więcej o:  mvno , Plus , Rebtel

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common