Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 5 czerwca

05-06-2018, ostatnia aktualizacja 05-06-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

Jesień z dekoncentracją
- Chcemy wrócić do tematu dekoncentracji mediów – deklaruje bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Twierdzi, że prezes PiS podjął już wstępną decyzję, chociaż na jej potwierdzenie kierownictwo partii czeka.
S. A1, A4

TVP na plusie, ale będzie strata
Pieniądze z budżetu państwa pomogły telewizji publicznej poprawić wyniki głównych anten. Liderami nadal są jednak Polsat i TVN.
https://edgp.gazetaprawna.pl/artykuly/666787,tvp-na-plusie-ale-bedzie-strata.html (gazeta prawna)

Polsat kupuje na potęgę. Ostatnio Superstację
Trzecia telewizja informacyjna znalazła się w portfelu grupy – nieoficjalnie dowiedział się DGP.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1128104,polsat-kupil-superstacje.html (dostęp płatny)

Za darmowy roamingu znowu trzeba będzie płacić
W miniony weekend T-Mobile jako ostatni z czterech największych operatorów komórkowych ogłosił wysokość dopłat do roamingu. Tym samym minione lato było pierwszym i ostatnim, gdy używając telefonów komórkowych w innych krajach Unii Europejskiej, płaciliśmy tyle samo co w Polsce. Teraz niektórzy zapłacą więcej. Wyższe rachunki czekają głównie osoby, które dopiero podpiszą umowy z operatorami, oraz te, które za granicą są częściej niż w kraju, a mimo to korzystają z usług polskiej sieci.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1128072,oplaty-za-roaming-w-ue.html (dostęp płatny)

Kierowcy na (nie)łasce ministra
Wczoraj miały wejść w życie ważne z punktu widzenia kandydatów na kierowców przepisy. Jeszcze długo pozostaną jednak martwe, bo nie działa system teleinformatyczny i minister cyfryzacji nie może wydać komunikatu.
https://edgp.gazetaprawna.pl/artykuly/666746,kierowcy-na-nie-lasce-ministra.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common