Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Grupa Cyfrowy Polsat zaczyna sprzedaż usług Netii

Urszula Zielińska 04-06-2018, ostatnia aktualizacja 04-06-2018 17:12

Od 18 czerwca usługi Netii będą dostępne w pierwszych, wybranych 181 punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa - podały dziś spółki Zygmunta Solorza. Usługi przejętego niedawno stacjonarnego operatora staną się wówczas elementem programu rabatowego smartDOM, ale będą sprzedawane również osobno.

Na razie nie udostępniono listy POS-ów, w których dostępna będzie rozszerzona oferta. Ma się to wydarzyć za dwa tygodnie. Tempo rozszerzania sieci z ofertą łączoną wszystkich podmiotów z grupy zależy - jak usłyszeliśmy - z jednej strony od obecności infrastruktury Netii na danym obszarze (telekom nie sprzedaje usług na sieci obcej od pewnego czasu), z drugiej od klauzul umownych regulujących najem sklepów (nie wszędzie można poszerzyć asortyment z marszu).

Wspólna oferta grupy budowana pod parasolem smartDOM obejmie trzy główne usługi Netii: stacjonarny dostęp do Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych, usługi telewizyjne po IP oraz telefonię stacjonarną.

Jak podały firmy, dostępne będą cztery warianty ofert Netii z rabatem smartDOM w różnych konfiguracjach:

• Internet stacjonarny - trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s;

• Internet stacjonarny + telewizja - trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD);

• Internet stacjonarny + telefon stacjonarny - oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu.

• Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny – do wyboru wszystkie powyższe usługi.

Za każdym razem, przy zakupie jednej dodatkowej usługi lub całej paczki usług Netii, dotychczasowy klient grupy otrzymuje 10 zł rabatu.

Źródło: Cyfrowy Polsat, Polkomtel, Netia

Tym samym w ofercie Grupy Cyfrowy Polsat będzie można połączyć programem rabatowym trzynaście produktów: telewizję (satelitarną, cyfrową telewizję naziemną, internetową), telefonię (komórkową oraz stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, Internet światłowodowy Netii, usługi bankowe PlusBank, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia ERGO Hestia, sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń.

Na koniec pierwszego kwartału 2018 z usług łączonych Grupy Cyfrowego Polsatu korzystało niemal 1,6 mln klientów.

Przeczytaj więcej o:  Cyfrowy Polsat , konwergencja , NETIA , Plus

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common