Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Orange Polska ma koncesję na reklamowy kanał telewizyjny

Marta Rzeźnicka 07-05-2018, ostatnia aktualizacja 07-05-2018 10:47

10-letnią koncesję na nadawanie programu telewizyjnego Promo Orange TV reklamującego ofertę telewizji Orange Polska we własnej sieci telekomunikacyjnej operatora przyznała telekomowi Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Decyzja w tej sprawie zapadła dwa tygodnie temu. Opłata za koncesję nie jest wysoka: to nieco ponad 2 tys. zł. Koncesja obowiązuje od 23 kwietnia i wygasa 22 kwietnia 2028 r.

Jak napisano w koncesji w ramach programu będą emitowane treści, związane z dostępnymi w Orange Polska usługami, oparte m.in. o materiały promocyjne od:

- nadawców (przedstawiające zawartość wybranych kanałów);

- dostawców kontentu (dla usługi video na życzenie);

- partnerów usług typu sVoD .

Układ wyświetlania treści będzie uwzględniał pakietyzację oraz podział na kategorie: m.in. tematyczne, informacyjne, sportowe, filmowe, muzyczne i inne. Program nadawany będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w formacie pętli powtarzanej średnio co 10-20 minut i zmienianej okresowo (co około 3 m-ce).

- wsp. ziu

 

Przeczytaj więcej o:  KRRiT , Orange Polska , telewizja

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common