Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Wyniki Nju mobile w I kwartale 2018 roku: przeważa abonament

ziu 26-04-2018, ostatnia aktualizacja 26-04-2018 09:03

808 tysięcy kart SIM liczyła sobie na koniec marca br. baza użytkowników usług pod świętującą swoje 5-lecie marką Nju mobile - przekazał nam Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, do którego to telekomu należy brand.

Od ostatniego razu, gdy pisaliśmy o Nju Mobile statystyki marki nieco poprawiły się, ale miała już lepsze rezultaty. Jak wszystkim projektom opartym pierwotnie o model przedpłacony w branży submarka Orange ucierpiała za sprawą tzw. ustawy antyterrorystycznej, nakazującej rejestrację pre-paidów.

W Nju Mobile, jak i na całym rynku komórkowym w Polsce, przeważają klienci na umowach. Pod tym brandem działało w końcu marca 541 tys. kart abonamentowych oraz 267 tys. kart pre-paid.

W informacji prasowej ze środy wyczytać można było, że rok do roku liczba klientów kontraktowych marki urosła o 30 proc..

"Te rachuneczki to tak fajne i elastyczne są, że z każdej dziesiątki klientów siedmiu je ma. Ja dumny z tego jestem, a oni szczęśliwi są i iść nigdzie nie chcą" - napisano w charakterystycznym dla reklam Nju szyku w informacji prasowej.

Co do wysokości ARPU marki, to z tej samej informacji można się dowiedzieć, że większość użytkowników nie płaci więcej niż 29 zł miesięcznie, a jest też grupa osób, których opłaty wynoszą 19 zł.

Większość użytkowników Nju - około 70 proc. - mieszka w miastach podano ("... z każdej dziesiątki siedmiu to miastowe są").

 

 

 

 

Przeczytaj więcej o:  nju mobile , operatorzy , Orange Polska , sieci mobilne

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common