Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Notel nie będzie się odwoływać od wyboru dostawcy miernika internetu

Urszula Zielińska 25-04-2018, ostatnia aktualizacja 25-04-2018 12:16

- Spółka Notel Polska nie zamierza odwołać się od decyzji UKE - poinformował w odpowiedzi na nasze pytanie Szymon Nowak, prezes firmy, która prowadzi serwis RFBenchmark.pl.

- Ten projekt był dla nas od samego początku projektem pro bono, będącym częścią realizacji naszej misji zwiększania świadomości użytkowników i tworzenia transparentnego rynku usług telekomunikacyjnych w Polsce - dodał.

Poinformował, że Notel w dalszym ciągu będzie prowadzić działanie edukacyjne oraz niezależne pomiary koncentrując się przede wszystkim na telekomunikacji mobilnej. Na łamach naszego portalu będziemy publikować wyniki raportów na podstawie różnych metod badawczych: drive testów, a także wyniki pomiarów użytkowników aplikacji RFBENCHMARK.

- Z tego miejsca życzymy też firmie V-Speed sukcesu we wdrożeniu projektu i jego powodzeniu w tworzeniu przejrzystego rynku usług Internetu stacjonarnego w Polsce - powiedział Szymon Nowak.

Według wcześniejszych informacji Notel rozważał odwołanie się od decyzji prezesa UKE, który w konkursie na dostawcę certyfikowanego narzędzia pomiaru szybkości internetowych łączy stacjonarnych w Polsce wybrał ofertę V-Speed.

Zgodnie z zapowiedzią UKE, umowa ze zwycięzcą ma być podpisana do końca kwietnia.

Przeczytaj więcej o:  Notel , RFBenchmark , speedtest , UKE , V-Speed

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common