Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 24 kwietnia

24-04-2018, ostatnia aktualizacja 24-04-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

 

TVP chce mniej płacić za nowe stacje naziemne
Nadawca publiczny stawia Emitelowi twarde warunki w sprawie zagospodarowania ósmego multipleksu. TVP nie straci swoich miejsc na tzw. ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (MUX8), bo 10 kwietnia przed ultimatum postawionego przez regulatorów rynku telewizyjnego zaczęły się w tej sprawie negocjacje z firmą Emitel. A te nie będą łatwe. Jak się dowiaduje DGP telewizja chce powiązać wysokość opłat dla operatora z zasięgiem multipleksu wykazywanym w badaniach telemetrycznych - a ten nie jest wielki.
S. A7

Dołożą do informatyzacji służby zdrowia
Jeszcze w tym roku minister Łukasz Szumowski przekaże do Narodowego Funduszu Zdrowia dodatkowe 50 mln zł na zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania niezbędnego do wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich. Środki te mogą też być przeznaczone na opłacenie niezbędnych szkoleń w placówkach mających kontrakt z NFZ.
S. B1

Najpierw miniportal potem docelowy system e-zamówień
Elektronizacja systemu przetargów będzie wymagała zmiany sposobu myślenia, zmiany nawyków. Nie ma już jednak od niej odwrotu - mówi Hubert Nowak, wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych.
S. B5

Holandia uważa niektóre loot boxy za hazard
Tamtejszy urząd zajmujący się grami hazardowymi przeanalizował dziesięć popularnych gier zawierających skrzynki z losowymi łupami. Uznał, że w czterech z nich zastosowano rozwiązania, które należy uznać za hazard.
S. C1

Po wejściu RODO niezbędne są zmiany w działaniach marketingowych z wykorzystaniem danych osobowych
Rozporządzenie RODO, które zacznie być stosowane 25 maja br. wprowadza wiele istotnych zmian w zakresie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, reklamowych, czy PR-owych. Aby zapewnić, że działania te będą zgodne z przepisami (...) nie trzeba całkowicie zmieniać dotychczasowego sposobu przetwarzania danych.
S. C4-C5

Gazeta Wyborcza

 

...
Poprzednia
1 2 3 4 5

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common