Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

UOKiK zgodził się na spółkę P4 i Grupy Inea

Urszula Zielińska 18-04-2018, ostatnia aktualizacja 18-04-2018 17:44

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się, aby Easyhost, spółka z Grupy Inea kontrolowanej przez fundusz Macquarie i P4, operator sieci Play utworzyły spółkę - wynika z dokumentu opublikowanego przez urząd.

Decyzja zapadła kilka dni temu - 11 kwietnia.

Spółki wystąpiły o nią 19 marca tego roku. Jak pisaliśmy chcą utworzyć firmę FIBEE IV, która będzie prowadzić działalność w zakresie świadczenia usług hurtowego dostępu do sieci stacjonarnych.

Operatorzy do tej pory nie skomentowali tego planu i nie przedstawili założeń, celów i planu współpracy.

Przeczytaj więcej o:  INEA , Macquarie , P4 , uokik

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common