Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Impel zbuduje dla Orange

Marta Rzeźnicka 18-04-2018, ostatnia aktualizacja 18-04-2018 09:21

Grupa Impel, której akcje notowane są na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych poinformowała w komunikacie, że weźmie udział w budowie sieci światłowodowej Orange Polska.

Telekom wybrał ofertę konsorcjum spółek z grupy Impel (Impel Tech Solutions oraz Impel Facility Services) w postępowaniu na wybór wykonawcy sieci FTTH przy projektach "Szczeciński część A i Szczecin Orange Światłowód" oraz "Nowotarski Orange Światłowód".

Szacowana łączna wartość dwóch zamówień to 120,2 mln zł netto - podał Impel. Suma ta rozkłada się następująco: 
* 62,5 mln zł netto - "Szczeciński część A i Szczecin Orange Światłowód"
* 57,7 mln zł netto  - "Nowotarski Orange Światłowód".

Usługi mają być realizowane od 27 kwietnia br. do końca lipca 2020 r.

 

Przeczytaj więcej o:  FTTH , impel , Orange Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common