Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

T-Mobile Polska zmieni ofertę dla małych firm

Urszula Zielińska 11-04-2018, ostatnia aktualizacja 11-04-2018 19:36

Po tym jak nowe oferty dla małych i średnich firm zapowiedzieli niedawno Polkomtel i Orange Polska, T-Mobile Polska ogłosił dziś, że ma nową propozycję dla tego sektora.

Za tydzień oferta T-Mobile składająca się z czterech abonamentów zastąpić ma dotychczasową posiadającą 25 wariantów - wynika z rozmów z przedstawicielami telekomu.

Wyróżnikiem nowej oferty dla małych i średnich firm T-Mobile Polska będzie abonament obejmujący płatność za minimum dwie karty SIM, z których jedna zawierać będzie pakiet podstawowych usług bez limitu, a druga jedynie usługę mobilnego dostępu do internetu bez limitu danych do wspólnego wykorzystania.

Wysokość abonamentu zaczyna się obecnie od 40 zł miesięcznie (za tę sumę w pakiecie jest tylko 10 GB). W dotychczasowej ofercie były także niższe.

Kolejne nowe abonamenty różnią się ceną i maksymalną prędkością mobilnego dostępu. W

Przedsiębiorca będzie mógł dokupić kolejną kartę SIM (maksymalnie na firmę może przypaść ich 10), której koszt to 30 zł miesięcznie. Cena ta jest wyższa niż do tej pory w ofercie dla MSP o 5 zł.

Jednocześnie jednak operator nie będzie pobierał pełnego abonamentu za karty nieużywane, a zatrzymane na wypadek ponownego udostępnienia - np. nowemu - pracownikowi. Firma będzie mogła skorzystać z tej możliwości po 6 miesiącach opłacania pełnego abonamentu.

Operator proponuje firmom także dodatkowe produkty, w tym np. pakiet Microsoft Office w chmurze.

 

 

Przeczytaj więcej o:  Internet dla firm , małe firmy , T-Mobile Polska

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common