Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - środa 11 kwietnia

11-04-2018, ostatnia aktualizacja 11-04-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

 

Grillowanie na Kapitolu: to trzeba przeżyć

W życiu wielu prezesów jest taki moment, że są wzywanie przed oblicze Kongresu. Teraz nadszedł on w życiu Marka Zuckerberga.
S. A14

Telepraca? Nie, dziękuję. Ale mogę się przeprowadzić
Ponad 13 tys. osób skorzystało w 2017 roku z grantu na podjęcie zatrudnienia poza miejscem zamieszkania. Nikt za to nie chciał pieniędzy na pracę zdalną z domu.
S. B1

Fiskus nie sprawdza bitcoinowców
Obecnie Krajowa Administracja Skarbowa nie prowadzi kontroli osób handlujących kryptowalutami - dowiedziała się nieoficjalnie DGP.
S. B3

Nie będzie walki o zlecenie na elektroniczne kajdanki
Tylko jedno konsorcjum złożyło ofertę w przetargu na system dozoru elektronicznego. Jego członkowie przekonują, że nie mogli wystartować oddzielnie ze względu na wyśrubowane warunki. To pierwszy przetarg realizowany po zmianie formuły dozoru elektronicznego. Wykonawcy mają się skupić na instalacji urządzeń, dostawie sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz zapewnieniu transmisji danych. (...) Wpłynęła w nim tylko jedna oferta, konsorcjum złożonego przez Enigma Systemy Ochrony Informacji (lider konsorcjum), EBS, Impel Monitoring oraz ITM Poland.
S. B4

Uber zrobił swoje, Uber może odejść
Państwa członkowskie mogą samodzielnie decydować o nakładaniu kar na menedżerów zarządzających przedsiębiorstwami takimi jak Uber oraz na łamiących prawo kierowców.
S. B4

System jest, ale go nie ma
Od trzech dni miało działać Centralne Repozytorium Elektronicznych Wypisów Akt Notarialnych. System jest gotowy, ale przez zaniechanie MS nie można go uruchomić.
S. B6

RODO: inspektor ochrony danych z łapanki to błąd
Takiej funkcji nie może pełnić dodatkowo informatyk, czy kadrowy. Grozi to nie tylko wyciekiem informacji, ale też niedozwolonym konfliktem interesów.
S. C1, C3

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common