Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

GWW z kontraktem od NASK przy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Urszula Zielińska 10-04-2018, ostatnia aktualizacja 10-04-2018 16:49

NASK Państwowy Instytut Badawczy poinformował dziś, że udzielił kancelarii GWW Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi zamówienia na świadczenia usług prawnych na jego rzecz w zakresie wykonywania zadań Operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Wcześniej, 3 marca, NASK poinformował o wyborze oferty GWW i wykluczeniu ośmiu innych na etapie oceny formalnej ofert kilku innych kancelarii. O zdarzeniu napisał w ubiegłym tygodniu serwis Telko.in opatrując je potem komentarzem.

Zwycięzca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 276,45 tys. zł brutto. Pod względem ceny była to trzecia najdroższa oferta (pierwsze dwie różniły się o około 1 tys. zł).

GWW to kancelaria o wieloletniej praktyce w obsłudze projektów i firm telekomunikacyjnych, której wieloletnim partnerem był Piotr Woźny, do niedawna wiceminister cyfryzacji odpowiedzialny m.in. za projekt OSE.

Woźny rozstał się z kancelarią zanim wszedł do rządu. Zapewniał też i potem że zbudował chińskie mury, aby nie być posądzanym o działanie na rzecz kolegów.

W ubiegłym roku odszedł z Ministerstwa Cyfryzacji. Obecnie jest pełnomocnikiem premiera ds. smogu.

Spytaliśmy kilka kancelarii, które przegrały w przetargu NASK-u, czy zgadzają się z oceną ofert. Żadna nie odpowiedziała dotąd na nasze pytania.

 

Przeczytaj więcej o:  gww , nask , OSE , piotr woźny

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common