Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - poniedziałek 9 kwietnia

09-04-2018, ostatnia aktualizacja 09-04-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Nowy minister uwolni nas od zbędnych papierów

Kierowcy nie będą musieli już wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Resort cyfryzacji ma gotowy plan zmian w tej sprawie.
S. A1, A5

Aplikacja na telefon zastąpi kasę fiskalną. Ale nie wszędzie

Niektórzy podatnicy będą mogli ewidencjonować obrót na tablecie, smartfonie, czy innym urządzeniu. Będą musieli tylko zainstalować odpowiedni program. Takie założenie znalazło się w przyjętym przez rząd projekcie nowelizacji przepisów (w tym. ustawy o VAT), który przewiduje wprowadzenie kas fiskalnych online.
S. B1

Będzie uchwała w sprawie wykorzystywania podsłuchów

Poszerzony skład NSA zajmie się kwestią podsłuchiwania rozmów podatników i wykorzystywania ich w sprawach karuzeli VAT.
S. B3

Oszuści rozpoczęli polowanie na przedsiębiorców
Przepisy RODO zaczęto wykorzystywać do szantażowania firm. Próbuje się sprzedawać certyfikaty, które nic nie znaczą.
S. B6

Parkiet

Cherrypick Games: Prace nad „Beauty” idą pełną parą

Coraz bliżej przeprowadzki Cherrypick Games z NewConnect na rynek główny. – Od strony finansowej jesteśmy przygotowani, mamy wybranych doradców. Termin debiutu w dużej mierze zależy teraz od decyzji Komisji Nadzoru Finansowego. Nie planujemy na razie emisji akcji, choć nie możemy jej całkowicie wykluczyć w przyszłości – mówi Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games. http://archiwum.parkiet.com/artykul/798445_Cherrypick_Games:_Prace_nad_„Beauty”_ida_pelna_para.html (dostęp płatny)

Puls Biznesu

 

Jak zarządzać kryzysem w sieci
Poznański Idea Hub zaprasza przedsiębiorców na warsztaty dotyczące zarządzania kryzysem w sieci.
https://www.pb.pl/jak-zarzadzac-kryzysem-w-sieci-909892 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common