Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 23 marca

23-03-2018, ostatnia aktualizacja 23-03-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Grzech pierworodny
Jak media społecznościowe stały się narzędziem masowej inwigilacji. Oto akcja filmu sensacyjnego klasy B: za namową niechlujnego intelektualisty z szaloną misją stary miliarder inwestuje grupą kasę w firmę-cień, która podejmuje się szpiegowania 50 mln osób po to, by zdobywszy ich najgłębsze sekrety, skutecznie przejąć nad nimi kontrolę i zaprowadzić w imperium nowy, konserwatywny ład.
S. A20

Jednym memem można zniszczyć reputację państwa
Państwa budują wizerunek latami, a tracą w kilka sekund. Tyle wystarczy, żeby zapamiętać symboliczne zdjęcie, czy internetowy mem.
S. A18

Gazeta Wyborcza

Jak ucywilizować Facebooka
Firmy internetowe dotąd stosowały strategię obronną "my o niczym nie wiemy", "nie mamy wpływu na to, co robią nasi użytkownicy" - a poza tym "wolność!". Będą musiały przyjąć inną.
S. 2

Zuckerberg przeprasza i obiecuje lepsze prześwietlenie Facebooka
Kilka dni po ujawnieniu skandalu z wyciekiem danych z Facebooka, jego szef Mark Zuckerberg, wreszcie przemówił publicznie. Przyznał się do błędów, ale ostrzegł też, że społeczność złożona z dwóch miliardów ludzi nigdy nie będzie w pełni bezpieczna.
S. 13

Gdy Majfrend wysyła replikę
Dlaczego Polacy kochają AliExpress? Bo z cebulactwa uczynił nową normę, a nawet magię.  Czego mogą się nauczyć od chińskiego targowiska projektanci e-sklepów? Jak pokochać nieracjonalne.
http://wyborcza.pl/7,156282,23176115,gdy-majfrend-wysyla-replike-aliexpress-czyli-ekscytujaca-podroz.html (dostęp płatny)

Parkiet

Cyfrowy Polsat porozmawia z UKE o bloku 800 MHz
W 2017 roku marżowość grupy Zygmunta Solorza lekko ucierpiała, ale pozostała ona najbardziej rentownym graczem w branży. W tym roku czekają ją dwa wyzwania.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797966_Cyfrowy_Polsat_porozmawia__z_UKE_o_bloku_800_MHz.html (dostęp płatny)

CD Projekt powoli odsłania karty
Nowe technologie › Spółka mile zaskoczyła zeszłorocznymi wynikami. Nadal odcina kupony od serii o Wiedźminie. Ten rok będzie dla niej bardzo pracowity. Koncentruje się na „Gwincie", ale rynek pyta przede wszystkim o „Cyberpunka".
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797960_CD_Projekt_powoli_odslania_karty.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common