Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 16 marca

16-03-2018, ostatnia aktualizacja 16-03-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

RODO: fakty i mity
Internet o nas raczej nie zapomni, a człowiek nie podważy też wyników profilowania przeprowadzanego przez maszynę. Ale słynne RODO bez wątpienia bezpieczeństwo naszych danych.
S. A14-A15

Gazeta Wyborcza

Smartfony: prostsze i bardziej zrozumiałe dla starszych
Google tworzy lekką wersję swojego systemu operacyjnego. Android Go to dobra wiadomość dla producentów tanich smartfonów, w tym dla polskiej firmy mPTech. Obecnie z urządzeń z Androidem korzystają 2 miliardy osób na całym świecie. To 80 proc. wszystkich posiadaczy smartfonów. Ten system operacyjny powstał 10 lat temu i trudno sobie bez niego wyobrazić potęgę Google'a.
S. 12

Allegro paczkuje z pocztą
Serwis Allegro oraz Poczta Polska chcą stworzyć ogólnopolską sieć paczkomatów - ustaliła "Wyborcza" w źródłach zbliżonych do transakcji. To ruch obronny przeciwko konkurencji Amazona i AliExpress. Może zmienić rynek e-handlu w Polsce.
S. 13

Parkiet

Sygnity: Potrzeba trochę więcej czasu
W ostatnich tygodniach kurs Sygnity idzie w górę, mimo że spółka nie zawarła jeszcze porozumienia z wierzycielami. Zgodnie z aktualnymi ustaleniami ma na to czas do końca marca. – Chcielibyśmy ustalić najważniejsze parametry porozumienia do końca marca i to prawdopodobnie się uda, natomiast samo podpisanie porozumienia wymaga jeszcze wielu formalności i nastąpi prawdopodobnie w kwietniu. Dlatego najprawdopodobniej wystąpimy do wierzycieli o jeszcze jedno przedłużenie terminu – mówi Piotr Wierzbicki z zarządu Sygnity. Nie kryje zdziwienia, że cały proces tak długo trwa.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797589_Sygnity:_Potrzeba_troche_wiecej_czasu.html (dostęp płatny)

Indata: Upadłość na horyzoncie
O niemal 30 proc. taniały w czwartek akcje Indaty. Była to reakcja na kolejne hiobowe wieści płynące ze spółki. Musi zrobić ponad 22 mln zł odpisów, co obniży jej ubiegłoroczne wyniki. Zarząd poinformował również o podjęciu uchwały w sprawie przygotowania i złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości spółki z możliwością zawarcia układu lub przeprowadzenia restrukturyzacji.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797591_Indata:_Upadlosc_na_horyzoncie.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common