Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Nowy MVNO na sieci Plusa

Marta Rzeźnicka 13-03-2018, ostatnia aktualizacja 13-03-2018 14:20

Od pewnego czasu w Polsce działa nowy operator wirtualny o nazwie Otvarta zarejestrowany w Łodzi. Zaplecze telekomunikacyjne podmiotu oparte jest na infrastrukturze Polkomtela (Grupa Cyfrowy Polsat).

W ofercie dostępnej na stronie internetowej operatora dostępne są abonamentowe pakiety usług w 5 planach taryfowych oraz osobne pozycje dla osób zainteresowanych zakupem mobilnego internetu. Ceny usług kontraktowych zaczynają się od niespełna 8 zł miesięcznie.

Przy okazji zakupu dwóch pakietów, trzeci kosztował będzie symboliczne 99 groszy co miesiąc.

Plany te mają zobowiązania na czas nieokreślony. Można do nich dokupić „Pakiet Wakacyjny", w ramach którego za 10 zł klient otrzymuje 500 minut rozmów na terenie państw UE, Islandii, Norwegii i Liechtensteinu. Z rozwiązania można skorzystać dwa razy w roku przez maksymalnie 14 dni.

W cennikach MVNO wyższe propozycje objęte są 24 miesięcznym kontraktem. W abonamentach za 24,99 i 28,99 zł dostępny jest roaming międzynarodowy obejmujący kraje Unii Europejskiej i Europejski Obszar Gospodarczy.

Internet mobilny oferowany jest w 4 planach taryfowych, w których miesięczne zobowiązanie wynosi od niespełna 15 do 49 złotych. Swoją markę nowy gracz opiera przede wszystkim na relacjach rodzinnych i patriotyzmie, zarówno narodowościowym, jak i ekonomicznym.

Sprzedaż usług możliwa jest jedynie poprzez stronę internetową Otvarta.pl

Przeczytaj więcej o:  mvno , Otvarta , Plus , Polkomtel , wirtualni operatorzy

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common