Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 13 marca

13-03-2018, ostatnia aktualizacja 13-03-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

GIODO: kupowanie gotowych baz z danymi to ryzyko
Zgody klientów w nich zawarte mogą być niezgodne z prawem. A korzystanie z nich od dnia obowiązywania unijnego rozporządzenia może być surowo karane.
S. C1-C2

RODO to nie tylko dokumenty ale i wyzwania organizacyjne

Przygotowania do spełnienia wymagań RODO, czyli rozporządzenia Parlamentu Europejskie i Rady (UE) (...) zajmują obecnie większość przedsiębiorców, którzy przetwarzają dane osobowe. Wielu z nich w trakcie takich przygotowań zwraca uwagę, że przepisy rozporządzenia nie zawierają wielu wskazówek co do tego, jak od strony dokumentacyjnej, organizacyjnej oraz technicznej przygotować się do spełnienia nowych wymagań.
S. C4

Przedsiębiorcy powinni uważać, co publikują na Facebooku
Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że publikując własne treści na Facebooku udzielają portalowi szerokiej licencji. Kiedy zaś publikują cudze utwory mogą naruszać prawa autorskie.
S. C6

Praca w drodze może być łatwiejsza
Ani się obejrzeliśmy jak wyrosła nam nowa kategoria zatrudnionych: pracownicy mobilni. (...) Podstawowy sprzęt w dzisiejszym biurze? Komputer. Dla mobilnego pracownika musi on być w przenośnej wersji. Do niedawna jeszcze użytkownicy tego typu urządzeń dzielili się na zwolenników tabletów lub laptopów. Wszystko wskazuje na to, że rozwój technologii pogodził jednych i drugich. Urządzenia hybrydowe łączą dotykowy monitor z klawiaturą.
S. E4

Gazeta Wyborcza

ZUS walczy z lekarzami o e-zwolnienia
ZUS ogranicza wydawanie druków zwolnień bo chce żeby lekarze wystawiali je w formie elektronicznej. - To tresura oburzają się lekarze.
S. 5

Outsourcing? Nie, centra innowacji
Boom na Kraków nie mija. Do miasta sprowadzają się kolejne korporacje poszukujące młodych programistów i inżynierów. Nawet bez doświadczenia. I zapewniają, że otwierają prawdziwe ośrodki innowacji, a nie centra outsourcingowe. (...) Na początku roku wielkie otwarcie odnotowała np. amerykańska firma Relativity, przekonująca, że Kraków będzie drugą po Chicago siedzibą firmy.
S. 6 (Dodatek Mój Biznes).

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common