Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - czwartek 8 marca

08-03-2018, ostatnia aktualizacja 08-03-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Ryszard Pieńkowski odkupił od Ringier Axel Springer udziały w spółce Infor Biznes

Infor PL oraz Ringier Axel Springer Inwestycje (RASI) podpisały umowę, na mocy której spółka Infor PL SA staje się 100-procentowym właścicielem spółki Infor Biznes (IB), wydającej „Dziennik Gazetę Prawną” oraz wiele serwisów internetowych, m.in. gazetaprawna.pl, dziennik.pl i forsal.pl.
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1109388,ryszard-pienkowski-wlasciciel-grupy-infor-pl-odkupil-od-ringier-axel-springer-udzialy-w-spolce-infor-biznes.html

Czy w obecnym stanie prawnym można wystawić zwolnienie korzystając z telemedycyny
W ostatnich latach wprowadzono kilka zmian legislacyjnych pozwalających na zastosowanie systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia (telemedycyny). Cel – skrócenie czasu potrzebnego na przeprowadzenie wizyty, a w konsekwencji zwiększenie dostępu do lekarzy. W praktyce występuje jednak wiele trudności, co ciekawe, niezwiązanych z aspektami technicznymi, ale powstających na tle interpretacji obowiązujących przepisów. Przykładem niech będzie wystawianie zwolnień lekarskich – ZUS ZLA – na podstawie badania przy wykorzystaniu tych właśnie systemów – piszą Michał Florczak i Sebastian Sikorski.
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/1109651,wystawienie-zwolnienia-lekarskiego-za-pomoca-telemedycyny.html (dostęp płatny)

Parkiet

Kablówka: mamy plan B
Multimedia Polska, które w piątek opublikują sprawozdanie roczne, poinformowały, że przygotowują się do refinansowania zadłużenia. Wybrały instytucje, które będą odpowiedzialne za przeprowadzenie procedury i rozmowy z zainteresowanymi bankami. Formalnie w miniony wtorek zarząd kablowej telewizji przekazał mandat w tej sprawie dwóm podmiotom z grupy Credit Agricole: Credit Agricole CIB oraz Credit Agricole Bank Polska.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797253_Kablowka:_mamy_plan_B.html (dostęp płatny)

Indata znalazła się na krawędzi
Nagle okazuje się, że spółka, która co roku wykazywała zyski, nie jest w stanie spłacić kredytu. Rezygnuje cała rada nadzorcza, a główny akcjonariusz sprzedaje znaczące pakiety akcji. Będzie wniosek o upadłość?
http://archiwum.parkiet.com/artykul/797256_Indata_znalazla_sie_na_krawedzi.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common