Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 6 marca

06-03-2018, ostatnia aktualizacja 06-03-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Im więcej reklamy, tym mniej abonamentu dla TVP
Po nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji w zamian za pomoc publiczną TVP ograniczy spoty reklamowe.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1108967,mniej-abonamentu-dla-tvp-za-wiecej-reklam.html (dostęp płatny)

E-oświadczenia zamiast nieczytelnych skanów
Deklaracje majątkowe osób pełniących funkcje publiczne będą składane i kontrolowane przez CBA w centralnym systemie elektronicznym.
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1109012,deklaracje-majatkowe-beda-skladane-przez-e-oswiadczenia.html (dostęp płatny)

Handel w sieci ciągle niegotowy na RODO
Tylko co dwudziesty z 29 tys. e-sklepów jest dostosowany do nowych wymogów. Spóźnialscy ryzykują: mogą dostać karę do 20 mln euro.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1108960,handel-w-sieci-a-rodo.html (dostęp płatny)

Zgody marketingowe mogą trafić do kosza. A wtedy budowanie biznesu od nowa
Zewsząd słychać głosy, że wiele firm po 25 maja nie będzie mogło używać swoich baz marketingowych. A wszystko za sprawą unijnego rozporządzenia RODO, które dla pozyskanych wcześniej zgód na przetwarzanie danych osobowych ustanawia nowe kryteria. Zgody, które ich nie spełnią, stracą ważność. Stąd w biznesie zrozumiały popłoch.
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1108704,zgody-marketingowe-bazy-danych-firm-a-rodo.html (dostęp płatny)

Parkiet

Innowacyjne pomysły weryfikuje rynek
Rozmowa z profesorem Aleksandrem Nawratem, zastępcą dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. http://archiwum.parkiet.com/artykul/797133_Innowacyjne_pomysly_weryfikuje_rynek.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common