Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - wtorek 13 lutego

13-02-2018, ostatnia aktualizacja 13-02-2018 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Rząd myśli o podatku od bitcoina
Rosnące zainteresowanie kryptowalutami doprowadziło do powstania specjalnego zespołu w resorcie finansów, który analizuje regulacje dla tego rynku.
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1103908,rzad-podatek-od-bitcoina-i-kryptowalut.html (dostęp płatny)

Oferta do przetargu tylko przez internet
Firmy, które nie mają bezpiecznego podpisu elektronicznego, powinny go szybko wyrobić. Już od 18 kwietnia część dokumentów będą mogły przesyłać wyłącznie z jego użyciem.
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1103924,oferta-do-przetargu-tylko-przez-internet.html (dostęp płatny)

Ministerstwo wyautuje TVP
Przesunięcie z godziny 20 na 23 możliwości nadawania reklam piwa ma obowiązywać od 30 czerwca, czyli w samym środku piłkarskich mistrzostw świata. Ucierpi na tym telewizja publiczna.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1103949,pilkarskie-mistrzostwa-swiata-a-telewizja-publiczna-reklamy.html (dostęp płatny)

RODO: jak zmieni się system ochrony danych osobowych?
Jakie akty prawne dziś regulują kwestię ochrony danych osobowych i co zmieni się w maju 2018 roku? Przedstawiamy najważniejsze informacje o RODO. (opinia)
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1103868,ochrona-danych-osobowych-rodo-zmiany-w-prawie.html

 

Parkiet

 

R22: Technologiczna grupa mocno się rozrasta
O niespełna 1 proc., do 19,5 zł, drożały w poniedziałek po południu akcje R22. Są wyceniane wyżej niż podczas ubiegłorocznego debiutu na GPW, ale zdaniem analityków potencjał zwyżek nadal istnieje. Haitong Bank w najnowszej rekomendacji cenę docelową oszacował na ponad 27 zł, zwracając uwagę na atrakcyjność modelu biznesowego R22.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/796346_R22:_Technologiczna_grupa_mocno_sie_rozrasta.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3 4

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common