Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 9 lutego

09-02-2018, ostatnia aktualizacja 09-02-2018 07:30

Dziennik Gazeta Prawna

Wirtualny pieniądz, realne ryzyko
Bitcoina zakazać już się nie da, ale handel nim trzeba ucywilizować. Kupujących kryptowaluty nikt dzisiaj nie chroni, a wszyscy narażaja. Wirtualny pieniądz, realne ryzyko Bitcoina zakazać już się nie da, ale handel nim trzeba ucywilizować. Kupujących kryptowaluty nikt dzisiaj nie chroni, a wszyscy narażają Jamie Dimon, prezes banku JP Morgan: „Bitcoin to oszustwo i nie jest to prawdziwa rzecz. https://edgp.gazetaprawna.pl/artykuly/661161,wirtualny-pieniadz-realne-ryzyko.html (dostęp płatny)

Gazeta Wyborcza

Trójka pod butem cenzury
To codzienna walka z propisowską propagandą. Reporter musi się spowiadać nawet z tego, co przygotował do wejścia na żywo. Szykują się więc kolejne odejścia - mówią dziennikarze z radiowej Trójki.
http://wyborcza.pl/7,75398,23000703,trojka-pod-butem-cenzury.html (dostęp płatny)

Parkiet

CNT: Cena „niegodziwa”
Zarząd Centrum Nowoczesnych Technologii stwierdził, że cena w wezwaniu ogłoszonym przez Zbigniewa Jakubasa i FIP 11 FIZAN nie uwzględnia potencjału wzrostu wartości spółki i nie odpowiada wartości godziwej. Celem wezwania jest zakup wszystkich papierów pozostających w wolnym obrocie (34,2 proc.) i wycofanie CNT z parkietu. Zapisy rozpoczną się 13 lutego i potrwają do 14 marca. Wzywający oferują po 9 zł za walor, średnie kursy z trzech i sześciu miesięcy przed wezwaniem wynosiły 7,8 i 8,23 zł. Na koniec września ub.r. wartość księgowa CNT wynosiła 10,68 zł na akcję.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/796261_CNT:_Cena_„niegodziwa”.html (dostęp płatny)

iFun4all: W tym roku możliwe dwie premiery gier
iFun4all pracuje równolegle nad trzema grami. Pierwszą jest psychologiczno-przygodowy „Far Peak", osadzony w tematyce himalaizmu. – Drugi projekt to nowa, niezapowiedziana dotychczas gra, o której więcej będziemy mogli powiedzieć na jednej z imprez branżowych zaplanowanych na ten rok – sygnalizuje Michał Mielcarek, prezes iFun4all. Z kolei trzeci tytuł tworzony jest na bazie projektu opracowywanego w ramach programu...
http://archiwum.parkiet.com/artykul/796257_iFun4all:_W_tym_roku_mozliwe_dwie_premiery_gier.html (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common