Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Walentynkowa zmiana oferty Polkomtela

Urszula Zielińska 08-02-2018, ostatnia aktualizacja 08-02-2018 18:07

Polkomtel, operator sieci Plus (Grupa Cyfrowy Polsat) zapowiedział dziś, że 14 lutego zmienia wszystkie rodzaje ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy:  abonament indywidualny, mix, SOHO, Internet oraz Internet dla firm.

Nowa obietnica telekomu to proste taryfy, takie same poziomy abonamentu i identyczna oferta we wszystkich kanałach sprzedaży oraz roaming UE dostępny w każdym poziomie zobowiązania ofert głosowych.

Telekom nie opublikował jeszcze nowych regulaminów, ale wydaje się, że oferta jest atrakcyjniejsza cenowo niż dotychczas obowiązująca i uwidoczniona na stronie internetowej Plusa.

Wprawdzie najniższa możliwa opłata drożeje o grosz (zamiast  29,99 zł jest 30 zł), ale zawartość abonamentu jest bogatsza: w umowie na 24 miesiące obejmuje on rozmowy nielimitowane do wszystkich sieci, wiadomości i 2 GB internetu. Abonament za 40 zł różni się większą paczką danych (4 GB), a za 50 zł abonentowi proponowane są usługi bez limitu, w tym tzw. "Internet bez końca" (wcześniej za 49,99 zł można było nabyć no limit z 5GB). Co oznacza to hasło dowiemy się z regulaminów.

Dodatkowo, każdy abonament zawiera usługi w roamingu w UE, a w najwyższym operator dokłada rozmowy międzynarodowe za darmo. Promuje zakup drugiego abonamentu obniżając go o połowę.

Wycofano się z abonamentu za 69,99 zł.

- Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i Internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50 proc. taniej – wyjaśnia Justyna Kulka, dyrektor departamentu strategii marketingowej w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

Telekom spróbuje przekonać abonentów do zakupu droższych abonamentów i na dłużej na dwa sposoby:

• W abonamencie 30 zł lub 40 zł klient na trzy miesiące dostaje pakiet internetowy z wyższej taryfy. Potem, jak już spróbuje, sam zdecyduje, ile GB potrzebuje

• Przy wyborze oferty elastycznej, dającej możliwość wydłużenia umowy do 36 miesięcy, klient otrzymuje pakiet 36 GB na cały czas umowy.

Telekom przedstawił także nowe taryfy dla segmentu Mix oraz firm.

Na uwagę zasługuje fakt, że nie znamy na razie cen urządzeń, w tym smartfonów. Te ostatnie są coraz częściej kluczowym elementem gry rynkowej operatorów.

Przeczytaj więcej o:  Cyfrowy Polsat , Plus , Polkomtel

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common