Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

DVB-T

Kanały TVP na MUX-8 w połowie roku

ele 11-01-2018, ostatnia aktualizacja 11-01-2018 13:30

Tak zapowiada prezes Jacek Kurski, prezes TVP. Na razie nadal trwają nagocjacje nadawców z Emitelem ws. stawek płaconych za dosył kanałów tego multipleksu.

Kanałów TVP nie będzie na MUX-8 w czasie igrzysk olimpijskich  w Korei Południowej, ale z zapowiedzi prezesa Jacka Kurskiego wynika, że mogą się pojawić w okolicach Mundialu, do którego relacji TVP ma prawa.

TVP nie podaje, jakie stacje ostatecznie tam umieści (wcześniej była mowa m.in. o kanale sportowym), jej prezes przyznaje jednak, że trwają rozmowy z Emitelem na temat warunków uruchomienia nadawania na MUX-8. - Bylibyśmy na multipleksie ósmym game-changerem, nasze pojawienie się tam odbyłoby się z korzyścią dla całego rynku - mówi Kurski, dodając jednak, że na razie trwają jeszcze negocjacje stawek a nadawanie na MUX-8. - Nasze wejście na MUX-8 przy niższych cenach i tak zapewniłoby Emitelowi wpływy, musimy też być najpierw pewni, że rzeczywiście będzie zapewniony dostęp widowni do MUX-8, a to wymaga kampanii promocyjnej, przy której liczymy na wsparcie Emitela, który także powinien być tym zainteresowany - mówił Kurski.

Przeczytaj więcej o:  dvb-t , EmiTel , Jacek Kurski , MUX-8 , Telewizja cyfrowa , tvp

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common