Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Operatorzy

Havas Warsaw będzie obsługiwać platformę nc+

ele 09-01-2018, ostatnia aktualizacja 09-01-2018 15:30

Agencja wspomagającą będzie 180heartbeats+JvM - podał Presserwis.

O planowanie działań komunikacyjnych nc+ rywalizowały: Havas Worldwide, Leo Burnett, 180Heartbeats+JvM, 2012 Agency, VML Poland oraz Saatchi & Saatchi IS.

Od 2015 roku za obsługę działań komunikacyjnych nc+ odpowiada 2012 Agency.

Przeczytaj więcej o:  Havas Warsaw , nC+ , przetarg

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common