Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

Programming TV

Rusza kanał Epic Drama

ele 07-12-2017, ostatnia aktualizacja 07-12-2017 10:27

Stacja z portflio Viasatu World w grudniu pojawi się w Cyfrowym Polsacie, a od Nowego Roku będzie ją można oglądać w nc+.

Nową stację będzie można oglądać już od 14 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie, a od 1 stycznia 2018 r. także na platformie nc+ - podano. Kanał będzie nadawany w HD. W nc+ będzie w pakiecie Film HD, a promocyjnie będzie go można oglądać także w pakiecie Familijnym Max HD i droższych.W Cyfrowym Polsacie stacja będzie na pozycji 49. Abonenci nc+ z pakietem Comfort+ będą mogli oglądać Epic Drama od poziomu Extra + na pozycji 69 od 1 stycznia 2018r.- Epic Drama w całości poświęcony będzie zrealizowanym z rozmachem serialom kostiumowym o wciągającej i trzymającej w napięciu fabule – mówi Irina Gofman, prezes Viasat World.

Viasat World ma teraz w Polsce stacje Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature.

Przeczytaj więcej o:  Epic Drama , Viasat World

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common