Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

Operatorzy

Orange Polska wybrała agencję Initiative

ele 06-12-2017, ostatnia aktualizacja 06-12-2017 14:07

Operator po raz kolejny wybrał w przetargu na planowanie i zakup kampanii reklamowych agencję mediową Initiative.

Initiative należy do grupy komunikacyjnej IPG Mediabrands. Obsługuje Orange Polska od 2015 roku. Słabością polskiego rynku jest jednak zawieranie kontraktów na obsługę reklamowych na relatywnie krótkie okresy, więc współpraca jest przedłużana w czasie kolejnych przetargów.

Jak podaje Initiative, według Kantar Media, cennikowe wydatki reklamowe Orange Polska w tym roku do października włącznie sięgnęły 332,4 mln zł.

Przeczytaj więcej o:  Inivtiative , Orange Polska , przetarg

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common