Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

ISP

22 firmy z Polski w Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

ele 12-10-2017, ostatnia aktualizacja 12-10-2017 20:00

19 z firm z Polski trafiło do głównej kategorii Technology Fast 50, trzy – do podkategorii Wschodzące gwiazdy. Spośród polskich firm najwyżej, bo na czwartym miejscu znalazł się wrocławski producent oprogramowania Tooploox.

W pierwszej dziesiątce znalazły się też inne polskie firmy: platform z bazą ofert pracy i staży Absolvent.pl (5. miejsce) oraz Cloud Technologies (9. miejsce) specjalizująca się w obszarze reklamy internetowej. Zwycięzcą całego tegorocznego rankingu w regionie została czeska wyszukiwarka lotów Kiwi.com.

W podkategorii Wschodzące gwiazdy uplasowały się trzy polskie przedsiębiorstwa: Dogadamycie.pl, Voicepin.com i Salelifter.

Średni wzrost przychodów polskich firm, które znalazły się w głównej części zestawienia był prawie dziewięciokrotny.

Jak podaje Deloitte, ranking zdominowały firmy zajmujące się rozwiązaniami IT: tworzące aplikacje mobilne i UX-design, platformy e-commerce, automatyzujące procesy marketingowe czy wdrażające rozwiązania w zakresie data science, big data, IoT w oparciu chmurę.

Przeczytaj więcej o:  deloitte , ranking , TechFast

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common