Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

DVB-T

44. Konferencja PIKE: Nielsen poszerzy funkcjonalność panelu telemetrycznego

ele 11-10-2017, ostatnia aktualizacja 11-10-2017 12:32

Spółka ponownie debatuje z nadawcami o powiększeniu panelu telemetrycznego do 5 tys. gospodarstw domowych oraz zamierza w przyszłym roku zacząć badać także streaming wideo online.

Jak podał Dariusz Gumbrycht z AGB Nielsen Media Research, w przyszłym roku analizujący rynek medialny Nielsen wzbogaci urządzenia telemetryczne w tzw. streaming meter, który pozwoli na przeprowadzanie pomiarów oglądania wideo on-line równolegle z tradycyjnymi pomiarami.

- Jeśli sukcesem zakończą się rozmowy o poszerzeniu panelu telemetrycznego, bo trwają takie rozmowy, nowy miernik będzie też wbudowany w nowe urządzenia telemetryczne - mówił Gumbrycht na trwającej w Poznaniu 44. Konferencji PIKE.

Marcin Boroszko, szef Impact Media Polska, domu sprzedaży reklam Ringier Axel Springer Polska, podał, że panel może być poszerzony do 5 tysięcy urządzeń telemetrycznych (z niecałych dwóch tysięcy).

Przeczytaj więcej o:  badanie , nielsen , telemetryka

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common