Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Programming TV

Onet chce rozwijać ofertę VoD.pl i współpracę z nadawcami naziemnymi

Magdalena Lemańska 29-09-2017, ostatnia aktualizacja 29-09-2017 16:16

Jak przyznał Aleksander Kutela, prezes Grupy Onet, grupa jest zainteresowana tym, by w VoD.pl przybywało produkcji kluczowych polskich nadawców. Swoje programy nadawane on-line Onet chce za to pokazywać także w tradycyjnej telewizji.

Od niedawna Onet w ramach VoD.pl obok treści produkowanych dla TVN oferuje także niektóre produkcje Polsatu z Ipli. - Najlepsze programy z serwisów Ipla, player i Onet są teraz dostępne  na VoD.pl.  Będziemy dalej rozwijać ten serwis wzbogacając go zarówno o filmy i seriale z największych studiów filmowych (mamy już umowę z 20th Century Fox), jak i kolejne programy lokalne – zapowiedział Kutela przy okazji prezentowania nowej jesiennej oferty programowej Onetu.

Wielkim nieobecnym na platformie VoD.pl jest wciąż TVP, która zapowiedziała stworzenie własnego serwisu VoD w październiku tego roku (ma on być bezpłatny dla osób płacących abonament TV). Kutela nie chciał komentować czy trwają jakiekolwiek rozmowy z TVP na temat współpracy w ramach VoD.pl. – Komentujemy tylko umowy i partnerstwa które zostały już zawarte – mówi. I dodawał: - Jesteśmy otwarci na wszelkie partnerstwa w tym zakresie.  Powinniśmy się kierować tym, czego potrzebują widzowie, a oni oczekują by wszystkie najlepsze treści były dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo taki wspólny dla wszystkich nadawców serwis bardzo mocno osłabiłby popularność pirackich serwisów.

Programy Onetu (prowadzone przez Jarosława Kuźniara i Piotra Najsztuba) są też nadawane w naziemnej stacji Zoom TV. Onet chciałby, by było ich tam więcej i by można je było oglądać także w innych kanałach naziemnych. -  Zakres naszej przyszłej współpracy zależy od Zoom TV. Prowadzimy taż rozmowy z innymi nadawcami – mówi Kutela. Nie skomentował, z którymi. Kanał WP należy do największej konkurencji Onetu, Wirtualnej Polski, ale np. Metro TV przeszło teraz w ręce Discovery, które w przyszłości będzie właścicielem TVN, blisko współpracującego z Onetem od dawna z uwagi na wspólnego właściciela posiadanego w przeszłości.

W nowej jesiennej ramówce Onetu są programy psycholożki Małgorzaty Ohme, Piotra Kędzierskiego (o grach wideo) i nowy  talk-show Piotra Najsztuba.

Przeczytaj więcej o:  Aleksander Kutela , dvb-t , Metro TV , MUX-8 , onet , VOD , ZoomTV

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common