Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Technologie i urządzenia

UPC uruchomi globalnie aplikację do zintegrowanego zarządzania dostępem do internetu

ele 21-09-2017, ostatnia aktualizacja 21-09-2017 17:16

Aplikacja, z której już dzisiaj mogą korzystać klienci operatorów sieci należących do Liberty Global w Szwajcarii i Austrii, w przyszłym roku będzie dostępna dla abonentów wszystkich operatorów LG na świecie.

Aplikacja daje możliwość kontrolowania zużycia wykupionego pakietu danych, monitoruje urządzenia podłączone do domowego wifi i daje możliwość łączenia się z obsługiwanymi przez spółki Liberty Global hot spotami wifi (jest ich w Europie 10 mln). Przez aplikacje można także udostępniać hasło do domowego wifi nowym użytkownikom (np. gościom).

Przeczytaj więcej o:  aplikacja , Liberty Global , upc

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common