Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 11 sierpnia

11-08-2017, ostatnia aktualizacja 11-08-2017 07:30

 

Dziennik Gazeta Prawna

 

Mrożący efekt paragrafów
Napisałeś negatywny komentarz w internecie? Uważaj, bo skrytykowany może sięgnąć po radykalne środki - artykuł 212 k.k.
S. A.17 - A.18

 

Parkiet

 

Przemysł: Tele-Fonika ma pieniądze na inwestycje
Myślenicka Tele-Fonika Kable, producent kabli dla przemysłu energetycznego i sektora telekomunikacyjnego, należąca do Bogusława Cupiała, w II połowie lipca pozyskała finansowanie na dalszy rozwój – poinformował w odpowiedzi na pytania „Parkietu" Piotr Mirek, wiceprezes ds. operacyjnych spółki.
– Kwota nowego finansowania udzielona przez konsorcjum to 1,6 mld zł – podaje Mirek. Zdradza, że pieniądze zapewnia firmie sześć instytucji. Są to HSBC, Credit Agricole, Societe Generale, Bank Gospodarstwa Krajowego, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz Bank Zachodni WBK. Część pieniędzy Tele-Fonika Kable przeznaczy na ogłoszone niedawno przejęcie firmy JDR Cable Systems, producenta podmorskich kabli magistralowych oraz zasilających ze Szkocji.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/790994_Przemysl:_Tele-Fonika_ma_pieniadze_na_inwestycje.html (dostęp płatny)

Asseco SEE: Zarząd zapowiada udane kolejne kwartały
Notowania spółek z grupy Asseco trudno sprowadzić do wspólnego mianownika, co widać również w ostatnich miesiącach. Walory Asseco Poland wyraźnie są pod presją. Z kolei Asseco Business Solutions i Asseco South Eastern Europe są w długoterminowym trendzie wzrostowym, ale od kilku tygodni obserwujemy łagodną korektę. W przypadku Asseco BS pretekstem do niej było ogłoszenie wezwania do sprzedaży akcji Macrologic.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/790986_Asseco_SEE:_Zarzad_zapowiada_udane_kolejne_kwartaly.html (dostęp płatny)

Deszcz negatywnych wieści z branży gier
Gorsza sprzedaż, błędy techniczne, odwoływanie prognoz – to tylko niektóre z tegorocznych bolączek sektora gier. O ponad 5 proc. taniały w czwartek akcje spółki T-Bull. Była to reakcja na informację o odwołaniu prognoz finansowych. Powód? Niespełnienie założeń dotyczących liczby debiutów nowych gier oraz mniejsza sprzedaż. Spółka zmodyfikowała też strategię.
http://archiwum.parkiet.com/artykul/790993_Deszcz_negatywnych_wiesci_z_branzy_gier.html (dostęp płatny)

 

Puls Biznesu

 

Politechniczne roboty na medal
Osiemnaście robotów Koła Naukowego Robotyków KoNaR, działającego na Politechnice Wrocławskiej, zaprezentowano w Pekinie na Robot Challenge 2017.
https://www.pb.pl/politechniczne-roboty-na-medal-868644 (dostęp płatny)

...
Poprzednia
1 2 3

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common