Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Organizacje małych operatorów łączą siły na potrzeby OSE

Marta Rzeźnicka 25-07-2017, ostatnia aktualizacja 25-07-2017 16:48

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej (KIKE) poinformowała dziś, że w miniony czwartek odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli KIKE, a także InetGroup oraz Stowarzyszenia e-Południe. Miało ono na celu nawiązanie współpracy między izbami i wyłonienie przez nie wspólnej reprezentacji do prowadzenia dialogu z organami administracji publicznej w kwestiach związanych z Ogólnopolską Siecią Edukacyjną.

Izby chciałby najwyraźniej wypracować wspólne stanowisko i zgłosić je w konsultacjach Ustawy o OSE.

Zdecydowały na razie, że powołają specjalne ciało - Radę Technicznej MiŚOT-ów (małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych) ds. OSE. Będzie miała ona za zadanie opiniowanie i doradztwo w zakresie kwestii technicznych związanych z OSE w toku międzyorganizacyjnych działań z nią związanych.

KIKE zwróciło się do swoich członków z prośbą o zgłaszanie kandydatur na członków Rady.

Przeczytaj więcej o:  InteGroup , kike , Mc , nask , OSE , Stowarzyszenie e-Południe

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common