Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

C&C Partners partnerem technicznym SGT

Marta Rzeźnicka 12-07-2017, ostatnia aktualizacja 12-07-2017 14:31

SGT, właściciel platformy płatnej telewizji Jambox dla małych operatorów (ISP) i partner technologiczny kablówek poinformował dziś, że nawiązał współpracę z firmą C&C Partners. Spółki współpracują od lat, a teraz będą wzajemnie polecać swoje usługi i wspierać się przy wdrożeniach IPTV.

C&C Partners zaczynała działalność od telekomunikacji. Powstała w 1992 r., a dziś jest częścią międzynarodowego holdingu TKH. Oferuje rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej.

Jak wynika z komunikatu SGT, C&C Partners współpracuje z SGT od lat, a decyzję o oficjalnej współpracy w zakresie wzajemnego wsparcia firma podjęto już w maju i od tego momentu do klienta C&C trafiają urządzenia oznaczone również logo marki JAMBOX.

Przy konfiguracji telewizji JAMBOX, C&C Partners rekomenduje głównie przełączniki.

Aktualnie telewizję JAMBOX oferuje ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy posiadają infrastrukturę światłowodową.

Przeczytaj więcej o:  C&C Partners , isp , Jambox , sgt , telewizja

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common