Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Programming TV

WP zmieniła nazwę serwisu Videostar na WP Pilot

ele 03-07-2017, ostatnia aktualizacja 03-07-2017 19:09

Serwis streamingujacy kanały telewizyjne on-line działający w ramach Grupy WP zgodnie z zapowiedziami właściciela, zmienił nazwę.

Serwis ma wersję płatną i darmową, w wersji bezpłatnej oferuje dostęp do 31 stacji, w płatnej - do ponad 80. - Silna marka Wirtualnej Polski, którą rozpoznaje blisko 80 proc. procent Polaków, w nazwie WP Pilot jest dla naszego serwisu nowym otwarciem – mówi cytowany w komunikacie spółki Jerzy Dąbrówka, wiceszef działu komunikacji produktu.

 

Przeczytaj więcej o:  telewizja , Videostar , wp

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common