Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Finnander za Szczerkowskiego w R&D Center Ericssona w Polsce

Marta Rzeźnicka 16-06-2017, ostatnia aktualizacja 16-06-2017 09:10

Birgitta Finnander objęła stanowisko szefowej centrum badań i rozwoju Ericssona w Polsce i na Ukrainie - poinformował szwedzki dostawca.

Od 15 czerwca zastąpiła na tym stanowisku Pawła Szczerkowskiego, który - według komunikatu - "obejmie inne odpowiedzialne stanowisko" w dywizji Radio Business Unit grupy.

Finnander  związana jest z firmą Ericsson od 1990 roku. Ścieżkę zawodową rozpoczęła w dziale R&D, aby następnie doskonalić umiejętności strategicznego zarządzania produktami dla systemów mobilnych.

Kierownicze stanowisko dzierżyła na różnych szczeblach organizacji R&D, łącząc zarządzanie portfolio z prowadzeniem prac rozwojowych.

Prowadziła tzw. programy dużych zmian na różnych stanowiskach zarządczych w departamentach rozwoju.

Birgitta Finnander od 2010 roku była blisko zaangażowana we współpracę z firmą Ericpol (od kwietnia 2017 Ericsson R&D Center) w Polsce i na Ukrainie.

Ukończyła Fizykę Stosowaną oraz Inżynierię Elektryczną na Uniwersytecie Linköping w Szwecji. Do jej hobby należą podróże i golf oraz gotowanie. Zamieszka w Krakowie.

Przeczytaj więcej o:  badania i rozwój , Birgitta Finnander , ericsson

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common